Rekolekcje wielkopostne

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w rekolekcjach wielkopostnych organizowanych przez parafię Bożego Ciała w Bydgoszczy. Spotkania rekolekcyjne będą się odbywały w nowym kościele.

Czytaj więcej!

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny to najlepszy czas na wpięcie kwiatów we włosy, obcięcie spodni i założenie kolorowych skarpetek. Dwie pierwsze czynności by zachęcić Panią Wiosnę do częstszego obdarowywania nas piękną pogodą, ostatnia by wspólnie uczcić Światowy Dzień Zespołu Downa. Samorząd Uczniowski zachęcił wielu uczniów i nauczycieli do takiego połączenia, dlatego na szkolnych korytarzach było barwnie i każdy mógł poczuć powiew nadchodzącej wiosny.

Czytaj więcej!

Brązowe medale piłkarzy nożnych!

W piątek (22.03.2019 r.) zakończyła się rywalizacja w ramach rozgrywek XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003-2005). Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy prowadzona przez Rafała Wróblewskiego wywalczyła bardzo dobre trzecie miejsce w mieście. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Nasi uczniowie wzięli udział w imprezie "Ekonomik biega z naturą"

Reprezentacja naszej szkoły powitała wiosnę na zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych zabawie biegowej w Myślęcinku. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 1500 m. Dodatkową atrakcją był wiosenny bieg przebierańców.

Czytaj więcej!

Szkolny "Dzień mózgu"

Wpisując się w obchody Światowego Tygodnia Mózgu, Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował Szkolny Dzień Mózgu. Do intelektualnej rozgrzewki zostali zaproszeni uczniowie i nauczyciele. Żądni wyzwań "mózgowcy" mogli wyruszyć w rajd po szkolnych korytarzach, gdzie czekały na nich różne łamigłówki. Sudoku, puzzle, tetris, szachy i kostka Rubika znalazły wielu pogromców, którzy zbierając pieczątki za zaliczone zadania do indeksu, zostali wyróżnieni upominkami. Dziękujemy za dobrą zabawę.

Czytaj więcej!