Kolejne sukcesy naszych lekkoatletów

Kolejny "Lekkoatletyczny Czwartek" za nami. Mimo niskiej temperatury nasi lekkoatleci nie zawiedli. Tradycyjnie I miejsce zajęła Emilia Teklińska w skoku wzwyż oraz w biegu na 300 metrów po wyrównanej walce z naszą byłą uczennicą Anią Pietraszewską. Po raz pierwszy na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Tekliński, który debiutując w skoku wzwyż przeskoczył wysokość 1,05. Również złoto w skoku wzwyż wywalczyła uczennica klasy koszykarskiej Weronika Szymańska. Drugie miejsce w skoku wzwyż zajęły Natalia Runge oraz Nicoletta Jastrzembska. Na trzeciej pozycji zakończyły rywalizację Wiktoria Edel w skoku wzwyż oraz utalentowana zawodniczka BKS-u Bydgoszcz, Maja Krzymińska w biegu na 300 metrów. Na wyróżnienie zasługują również starty Eweliny Walkowskiej oraz debiutującej na zawodach lekkoatletycznych najmłodszej zawodniczki, Wiktorii Modelskiej. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Oliwia Trybuś z brązowym medalem w Leżajsku!

W piątek (28.09.2018 r.) uczennica naszej szkoły, zawodniczka inowrocławskiego klubu, Oliwia Trybuś wywalczyła trzecie miejsce w kumite w kategorii do 40 kg w Międzynarodowym Turnieju Polish Open Federacji WKB. W imprezie udział wzięło 200 zawodników z siedmiu krajów Europy. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Dzień Chłopaka - akcja "Mucha"

28. września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Żeńska część Samorządu Uczniowskiego zadbała o to, by każdy chłopiec poczuł się tego dnia wyróżniony. Specjalnie dla męskiej części społeczności uczniowskiej zorganizowano konkursy i zabawy. Do jednej z nich, akcji "Mucha" włączyło się wiele uczniów i nauczycieli. Dziękujemy

Czytaj więcej!

IV Festiwal Zdrowego Trybu Życia

W środę 26.09 w ramach IV Festiwalu Zdrowego Trybu Życia organizowanego przez KP CEN Bydgoszcz, odbyło się w naszej szkole spotkanie dla Samorządu Uczniowskiego na temat "Cyberprzemocy". Prelegent ze Straży Miejskiej tłumaczył co wolno robić w internecie, a co jest zabronione, oraz jakie mogą być tego prawne konsekwencje.

Czytaj więcej!

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 28. 09.2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Na tablicach przed salami matematycznymi pojawiły się plakaty reklamujące WMTDAY oraz okolicznościowe gazetki i przygotowane przez uczniów plakaty. Podczas długich przerw chętne osoby mogły sprawdzić swoją wiedzę. Niektórzy uczniowie kilka razy przystępowali do egzaminu, gdyż każdy, kto odpowiedział poprawnie na 5 pytań z jednego losu, otrzymał naklejkę lub pysznego cukierka. W rolę ekspertów wcielili się uczniowie klas V i VIII. Zapraszamy do zabawy w przyszłym roku.

Czytaj więcej!