Grad medali w "Lekkoatletycznym Czwartku"!

Nasza reprezentacja w czwartek (27.09.2018 r.) ponownie wzięła udział w zawodach z cyklu "Lekkoatletycznych Czwartków" na stadionie CWZS Zawisza. Gościem specjalnym zawodów była brązowa medalistka Mistrzostw Świata oraz Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Jacewicz-Ciarka wywalczyli aż 12 medali. Gratulujemy i serdecznie zapraszamy na kolejny "Czwartek" już 04.10.2018 r.!

Złote medale wywalczyli: Emilia Teklińska (skok wzwyż), Maksymilian Sukowski (skok wzwyż), Iga Olszewska (skok wzwyż) i Weronika Szymańska (skok wzwyż).
Srebrne medale zdobyli: Małgorzata Osińska (rzut piłeczką palantową), Emilia Teklińska (bieg na 600 metrów), Nicoletta Jastrzembska (skok wzwyż), Natalia Runge (skok wzwyż).
Brązowe medale wywalczyli: Małgorzata Osińska (bieg na 60 metrów), Wiktoria Edel (skok wzwyż), Agata Teklińska (skok wzwyż), Wiktoria Edel (bieg na 300 metrów).