Liga szachowa - podsumowanie

15 czerwca- w sobotę zakończyły się rozgrywki Międzyszkolnej Ligi Szachowej. W całym cyklu w okresie od września do czerwca przeprowadzonych  zostało 10 szachowych spotkań. Turniej podzielony był na dwie grupy: A – dla zawodników od IV kategorii wzwyż, oraz B- dla tzw. debiutantów-  bez kategorii szachowej, lub z najniższą V. Każdy pojedynczy turniej był rozstrzygany i nagradzany indywidualnie a najlepsze wyniki trzech chłopców oraz jednej dziewczynki zliczane do klasyfikacji generalnej szkół. Stały skład drużyny stanowili: Kacper Kacprzak- kl 7, Karol Kacprzak- kl 7, Patryk Wójtowicz- kl 4, Ada Urbańska- kl 1 i Natalia Huk- kl1. W klasyfikacji generalnej drużynie udało się wywalczyć 2 MIEJSCE. Brawo! Nie brakowało również osiągnięć indywidualnych w klasyfikacji generalnej. W grupie A-  2 miejsce zdobył Kacper Kacprzak a 4 miejsce- Karol Kacprzak. Zaś w grupie B- 1 miejsce przypadło Patrykowi Wójtowiczowi.  W wybranych turniejach ligi udział wzięli: Robin Luther- Davies- kl 1 i Artur Pawlikowski- kl 5. Im także dziękujemy za wsparcie jak również dziewczętom z klasy 1, których zdobywane cenne punkty pomogły w odniesieniu sukcesu drużyny.