XXV edycja Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych zakończona!

Opublikowano: 2019-06-10 18:21, Numer artykułu: 14032 , Autor: R.Bejtka

W czwartek (06.06.2019 r.) zakończyła się jubileuszowa, XXV edycja zawodów lekkoatletycznych dla szkół podstawowych z cyklu Bydgoskie Czwartki Lekkoatletyczne. Zawody odbywały się na stadionach CWZS Zawisza przy ul. Sielskiej oraz Gdańskiej. Reprezentanci naszej szkoły wielokrotnie stawali na podium.

 

Najbardziej utytułowane lekkoatletki: 
- Małgorzata Osińska - zajęła pierwsze i drugie miejsce  w rzucie piłeczką palantową oraz dwukrotnie trzecie miejsce w biegu na 60 m. W Finale zajęła drugie miejsce w biegu na 60 m. oraz trzecie w rzucie piłeczką palantową. 
- Maja Krzymińska, która wzięła udział we wszystkich czwartkach, trzykrotnie ukończyła bieg na 300 m. na trzeciej pozycji, a w Finale zdobyła dwa  brązowe medale: w biegu na 300 m. oraz w skoku w dal. 
- Izabela Filipiuk, startująca w wiosennej serii Czwartków zdobyła dwukrotnie drugie oraz trzecie miejsce w biegu na 60 metrów oraz drugie miejsce w rzucie piłeczką palantową.
W Finale stanęła na pierwszym miejscu podium w biegu na 60 m.
- Iga Olszewska, w skoku wzwyż zajęła pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
 
Ponadto w XXV edycji Czwartków LA na podium stanęli: Maksymilian Sukowski, Nicoletta Jastrzembska, Wiktoria Edel, Natalia Runge, Agata Teklińska, Wiktoria Modelska i Weronika Szymańska.
 
Dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w następnej edycji.