Indywidualne Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Opublikowano: 2024-03-13 11:46, Numer artykułu: 79936
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Bydgoszczy w tenisie stołowym w ramach XXXI Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży, na hali sportowej przy stadionie Gwiazda. Zawodnicy zostali wytypowani na podstawie wyników wewnątrzszkolnego turnieju tenisa stołowego, który odbywał się w szkole. Mistrzostwa Miasta odbyły się w dniach:
- 5.03.2024 r. - w Igrzyskach Dzieci szkołę reprezentowali: Lena Przybyła kl VI A, Laura Simińska kl VI A, Kacper Kunicki kl IV C oraz Oskar Papke kl V A,
- 6.03.2024 r. - w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zgłoszone zostały następujące osoby: Marcelina Kowalska kl VII A, Mateusz Hołda kl VII E i Bartosz Górka kl VII A.
Zawodnicy w bardzo zaciętych meczach pokazali swoje wysokie umiejętności, wszyscy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce, a dwóm uczniom udało się stanąć na podium: Mateusz Hołda zajął III miejsce, a Lena Przybyła zajęła I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Miasta Bydgoszczy. Gratulacje dla naszych zawodników!