XI Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Idę w bity”

XI Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Idę w bity” zakończony, a do naszego archiwum dołączyło kolejne dzieło – tomik prac młodych bydgoskich artystów, pełen bitów! Świętowaliśmy hucznie ten wspólny sukces 16 maja 2019 r. w Miejskim Muzeum Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy w towarzystwie honorowych gości: Pani Elżbiety Wiewióry, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w Bydgoszczy, pana Janusza Czwojdy, Radnego Miasta Bydgoszczy i pani Danuty Dei, reprezentującej Radę Osiedla Szwederowo w Bydgoszczy.
Do tańca porwał gości energetyczny wulkan, czyli zespół Sigals oraz tancerki z Echo Masters, uszy zachwycił śpiewem i beatboxem Adam Aly, obejrzeliśmy też premierowy pokaz filmu warsztatowego, w którym udział wzięli uczestnicy przeglądu.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt za moc wzruszeń i artystycznych doznań.