Akcja „Zbieraj kasztany dla Bohatera Jana” zakończona!

Z ogromną radością pragnę poinformować, że w piątkowy wieczór (13 października) kasztanowe zbiory wyruszyły w drogę do Trójmiasta czyli docelowego miejsca zbiórki. Ogromne zaangażowanie uczniów, a także rodziców, dziadków, przyjaciół i pracowników szkoły sprawiło, że nasza placówka uzbierała 757,2 kg kasztanów! Ten niemały wynik z pewnością przyczyni się do wsparcia młodego wojownika oraz jego rodziców, jednocześnie przybliżając ich do zakupu specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla chłopca. Serdecznie dziękuję wszystkim, ale także każdemu z osobna, kto włączył się w zbiórkę kasztanów oraz sercem wspierał naszą inicjatywę. Pamiętajmy, że dobro naprawdę wraca. Agnieszka Kortyna - organizator i koordynator zbiórki w SP63 P.S. Może za rok uda nam się uzbierać tonę?