Andrzejki w SP63

Opublikowano: 2023-12-05 21:07, Numer artykułu: 76049

W czasie tego wspaniałego popołudnia, mieliśmy wiele niesamowitych atrakcji, ale też dzieliliśmy się dobrym sercem. W trakcie trwania zabaw andrzejkowych przeprowadziliśmy akcję charytatywną polegającą na zbiórce funduszy na pomoc dla PSICH SENIORÓW. Uczniowie z samorządu, wolontariusze oraz uczestnicy zabawy zaangażowali się w tą wspaniałą inicjatywę. Emocje sięgały zenitu, gdy okazało się, że zebrana pomoc przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Każda z uczestników swoją niesamowitą postawą, wspierającą naszą akcję tworzył aurę dobroci i solidarności.

To niezapomniane spotkanie, pełne wzruszeń, radości oraz niesamowitej zabawy, pokazało, że wspólnymi siłami można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.
Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i otwarte serca!

#AndrzejkiSP63 #MagiaChwil #DlaPsichSeniorów #WspólnieDlaInnych