Budki lęgowe - prezent Mikołajkowy dla ptaków od uczestników programu "AKTYWNI RAZE - WOLNI OD UZALEŻNIEŃ"

Opublikowano: 2023-12-18 08:54, Numer artykułu: 76713
W tym roku szkolnym chętni uczniowie naszej szkoły przystąpili do programu „AKTYWNI RAZEM-WOLNI OD UZALEŻNIEŃ” realizowany przez Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, we współpracy z Wydziałem Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy, Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Uczestnicy programu otrzymali od organizatorów za pośrednictwem koordynatora, Agaty Żmijewskiej budki lęgowe dla ptaków. Co ważne - budki są przeznaczone dla samodzielnego złożenia. Nasi uczniowie bardzo łatwo sobie z tym zadaniem poradzili.