KOCHANI PRZYJACIELE SP63

Opublikowano: 2024-03-30 12:57, Numer artykułu: 81024

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, Samorząd Uczniowski chciałby złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia pełne radości, nadziei i wspólnego ciepła! Niech te wyjątkowe święta przyniosą Wam mnóstwo uśmiechu, wzajemnej życzliwości i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Dla nas, Święta Wielkanocne to nie tylko czas kolorowych jajek i słodkich czekoladowych zajączków, ale także okazja do dzielenia się radością z naszymi bliskimi, do refleksji nad życiowymi wartościami oraz do wdzięczności za przyjaźń i wsparcie, które otrzymujemy od Was, dzięki czemu sprawiacie, że każdy dzień jest pełen uśmiechu i pozytywnych emocji!

Dziękujemy Wam za Waszą energię, za entuzjazm, który wnosicie do naszej szkoły i za Wasze przywiązanie do wspólnej społeczności, za każdy uśmiech, który rozświetla nasze szkolne korytarze i za Waszą gotowość do pomocy i współpracy Jesteście niezastąpionymi skarbami, które sprawiają, że nasza szkolna przygoda jest jeszcze piękniejsza! DBAJCIE O SIEBIE!

Wesołego Alleluja!

POZDRAWIA Samorząd Uczniowski