Spotkanie ze sztuką w Muzeum Narodowym w Warszawie

Opublikowano: 2023-11-05 17:41, Numer artykułu: 74333

Piątek 3. listopada, był niesamowitym doświadczeniem! W ramach programu "Spotkanie ze Sztuką" uczniowie wyruszyli na wycieczkę do Warszawy, by odwiedzić wystawę "Picasso" w MUZEUM NARODOWYM. To była podróż pełna inspiracji i odkryć artystycznych. Picasso zawsze fascynował swoją wyjątkową zdolnością do wyrażania emocji i spojrzeniem na świat w zupełnie inny sposób. Na wystawie mieliśmy okazję podziwiać nie tylko jego niesamowite obrazy, ale przede wszystkim grafiki i porcelanę. Było to spotkanie z prawdziwym geniuszem sztuki.

Wartość edukacyjna tego wyjazdu była ogromna. Dowiedzieliśmy się wiele na temat życia i twórczości Picassa, jego technik graficznych, malarskich i wpływu na rozwój sztuki.
Nasz dzień był pełen radości, rozmów o sztuce i inspiracji. Była to prawdziwa uczta dla duszy!

Szczególne podziękowania należą się rodzicom uczestników wycieczki, za to, że wyrażając zgodę na uczestnictwo w programie "Spotkanie ze sztuką" stwarzają swoim dzieciom możliwość odkrywania sztuki, poznawanie nowych miejsc i doświadczeń, które mają ogromny wpływ na rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej.

To dzięki Waszej świadomość, jak ważne jest kształtowanie artystycznej duszy młodego człowieka, wszyscy uczestnicy naszego programu doświadczają niesamowitej uczty artystycznej pozwalającej im rozwijać swoje ukryte talenty, nie tylko artystyczne.

To niesamowite, że jesteście z nami na każdym kroku w edukacyjnej podróży Waszych dzieci.

Warto czasem oderwać się od codzienności i otworzyć na nowe doświadczenia, a jeśli będziecie mieć okazję, polecamy odwiedzić tą wspaniałą wystawę - to magiczna podróż w świat sztuki.

#SpotkanieZeSztuką #Picasso #WycieczkaSzkolna #Sztuka #Warszawa