UWAGA! Licytacja wyjątkowego misia!

Opublikowano: 2024-01-18 20:06, Numer artykułu: 77730
"Proszę państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś. Chętnie państwu łapę poda.......". Przedstawiamy Wam wyjątkowego Białego Misia, który chętnie łapę "podał" i już jutro pojawi się na grupie aukcyjnej:

Wydawało by się, że to zwykły MIŚ, ale nic bardziej mylnego. Miś jest unikatowy, drugiego takiego nie ma. Otóż przestawiany niedźwiadek przywędrował w skromne progi naszej szkoły w zeszłym roku dzięki ogromnej pracy i licznym treningom naszych najmłodszych sportowców, którzy otrzymali go za zajęcie III miejsca w 54 Turnieju Białego Misia organizowanym cyklicznie przez Gazetę Pomorską. Na wynik pracowało kilkudziesięciu uczniów klas I - IV, w gronie których był również Tymon.
Obserwujcie grupę i wypatrujcie jutrzejszej aukcji. Niech trud dzieci będzie wysoce ceniony.
Jesteśmy pewni, że MIŚ trafi w dobre ręce i zagości w domu osób o wielkim sercu.