Występ Chóru Szkolnego na uroczystej gali rozdania nagród konkursu o Andrzeju Szwalbe

Obecnie działający w ramach Ogólnopolskiego Programu Akademia Chóralna „Śpiewająca Polska” Chór Szkolny, w dniu 19 marca wystąpił podczas uroczystej gali rozdania nagród, podsumowującej etap rejonowy WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO O WIELKICH POLAKACH Andrzej Szwalbe – życie i działalność na tle historii Polski. Oprawa muzyczna wspomnianego wydarzenia dodatkowo podkreśliła jego rangę, a wykład prof. Aleksandry Kłaput-Wiśniewskiej po raz kolejny przybliżył wszystkim zgromadzonym wybitną postać bydgoskiego działacza kultury – Andrzeja Szwalbego. Radość z uczestnictwa w tak wzniosłej uroczystości wzmógł również moment rozdania nagród, gdyż I miejsce w rejonie zdobył nasz uczeń – Jan Jóźwiak z klasy 7a, któremu składamy ogromne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.