Koszykarki grały w Szubinie!

W niedzielę (30.09.2018 r.) dziewczęta z klas V B i V C brały udział w mini turnieju koszykówki z okazji Europejskiego Dnia Sportu w Szubinie. Koszykarki podzielone na dwie drużyny (do lat 11 i do lat 12) rywalizowały z miejscową LKS Szubinianką. Starszy zespół z Zuzanną Rogalską, Jagodą Modniewską i Niną Obrębską w składzie wygrał 81:21, natomiast młodszy z Izabelą Filipiuk, Amelią Janicką, Zuzanną Janicką, Leną Kotłowską, Marią Paligą i Martyną Utczinską w składzie zwyciężył 72:32. Gratulujemy! Zuzia Rogalska została najlepszym strzelcem swojego zespołu zdobyła 19 punktów. Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu i gorący doping rodzicom dziewcząt!

Nasi uczniowie biegali w sztafetach!

W piątek reprezentacje naszej szkoły pod okiem panów Filipa Joachimiaka i Damiana Wesołowskiego wzięły udział w rywalizacji sztafet 4x100 metrów na stadionie CWZS Zawisza. W kategorii rocznika 2006 i młodszych chłopcy zajęli 3. miejsce (Wysokiński Piotr, Małkowski Kordian, Przybysz Robert, Faściszewski Michał), natomiast dziewczęta wywalczyły 6. miejsce (Bednarek Maja, Kotłowska Lena, Osińska Małgorzata, Kolber Małgorzata, Paliga Maria, Obrębska Nina, Krzyżówek Natalia). W kategorii roczników 2003 - 2005 chłopcy zajęli 8. miejsce (Dobrzyński Dominik, Kołodziejski Kacper, Weyna Norbert, Sierzputowski Norbert) i na tej samej pozycji sklasyfikowano dziewczęta (Sławeta Maura, Neumann Marta, Szalska Katarzyna, Modniewska Weronika). Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Grad medali w "Lekkoatletycznym Czwartku"!

Nasza reprezentacja w czwartek (27.09.2018 r.) ponownie wzięła udział w zawodach z cyklu "Lekkoatletycznych Czwartków" na stadionie CWZS Zawisza. Gościem specjalnym zawodów była brązowa medalistka Mistrzostw Świata oraz Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Jacewicz-Ciarka wywalczyli aż 12 medali. Gratulujemy i serdecznie zapraszamy na kolejny "Czwartek" już 04.10.2018 r.!

Złote medale wywalczyli: Emilia Teklińska (skok wzwyż), Maksymilian Sukowski (skok wzwyż), Iga Olszewska (skok wzwyż) i Weronika Szymańska (skok wzwyż).
Srebrne medale zdobyli: Małgorzata Osińska (rzut piłeczką palantową), Emilia Teklińska (bieg na 600 metrów), Nicoletta Jastrzembska (skok wzwyż), Natalia Runge (skok wzwyż).
Brązowe medale wywalczyli: Małgorzata Osińska (bieg na 60 metrów), Wiktoria Edel (skok wzwyż), Agata Teklińska (skok wzwyż), Wiktoria Edel (bieg na 300 metrów).

26 września w pawilonie edukacji wczesnoszkolnej odbyły się warsztaty gier planszowych dla dzieci z klas I. Uczniowie zmierzyli się z popularną grą "Dzieci z Carcassonne", która zapewniła nie tylko doskonałą rozrywkę, ale również rozwinęła umiejętność strategicznego myślenia.