Turniej piłkarski w Berlinie

Uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Berlinie. Na co dzień chłopcy grają w Akademii Piłkarskiej Brda.
Skład: Kacper Ławrynowicz, Tomasz Sowiński, Jakub Rasztubowicz, Igor Kutta, Michał Kierzek, Artur Kaczmarek, Hubert Hoppe Bartek Górka. Gratulujemy

Czytaj więcej!

Nasi uczniowie wspierali Enea Astorię Bydgoszcz!

W minioną sobotę (23.02.2019 r.) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy wzięli udział w meczu 25. kolejki 1 Ligi Mężczyzn w koszykówce pomiędzy Enea Astorią Bydgoszcz a Rawlplug Sokołem Łańcut. Niestety tym razem lepsi okazali się goście, którzy wygrali 96:87.

Czytaj więcej!

Drugoklasiści rywalizowali na sportowo!

We wtorek (19.02.2019 r.) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi odbył się kolejny turniej mini gier i zabaw ruchowych - tym razem dla uczniów uczęszczających do klas II ogólnych w naszej szkole. Ponad 80 chłopców i dziewcząt rywalizowało w ośmiu konkurencjach, a emocji nie brakowało! Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Przypominamy, że w każdy wtorek w godzinach 17:10 - 18:10 odbywają się dodatkowe, bezpłatne zajęcia sportowe dla dziewcząt uczęszczających do klas I-III. Więcej informacji udziela Rafał Bejtka (r.bejtkasp63@gmail.com).

Czytaj więcej!

"Co nam w duszy gra"

W sobotę 16.02.19r. odbył się konkurs recytacji oraz poezji śpiewanej pt.: "Co nam w duszy gra", organizowany przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy. Brały w nim udział uczennice z naszej szkoły - wszystkie z sukcesami! W konkursie recytatorskim II miejsce - Nadia Majchrzak z kl.8e oraz III miejsce - Kinga Jonczyńska z kl.7g, w kategorii poezji śpiewanej II miejsce ex aequo - Kinga Jonczyńska oraz Maja Bednarek z kl.6e. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Czytaj więcej!

Walentynki z Samorządem Uczniowskim

14 lutego, jak co roku, Samorząd Uczniowski zadbał aby atmosfera przyjaźni i miłości zagościła na szkolnych korytarzach. Zorganizowano walentynkową pocztę, zabawy podczas przerw, a tuż po lekcjach dyskotekę. Strzały Amora tego dnia trafiły w niejedno serce.

Czytaj więcej!