Zwycięstwo Oliwii Trybuś w Żywcu!

W sobotę, 26.01.2019 r. w Żywcu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin-Kan. W imprezie udział wzięło 266 zawodników z całego kraju. Uczennica naszej szkoły, Oliwia Trybuś wywalczyła 1. miejsce w Kumite w kategorii do 45 kg. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Zmiany w planie lekcji od 28.01.2019

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem zajęć.

Czytaj więcej!

"Kangur Matematyczny" - zgłoszenia

Informujemy, że zgłoszenia chętnych do Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" przyjmują nauczyciele matematyki oraz wychowawcy klas II-III do 01.02.2019

Czytaj więcej!

Mistrzostwa województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach - Igrzyska młodzieży szkolnej

W piątek 11 stycznia w MDK nr 2 odbył się etap wojewódzki szkolnych rozgrywek szachowych. Zespół w składzie: Aleksandra Barczewska (8e), Karol Kacprzak, Kacper Kacprzak i Paweł Mistur (wszyscy 7f) uczestniczył w siedmiorundowym turnieju, w którym rywalizowały ze sobą najlepsze czteroosobowe drużyny z całego województwa. Podczas pojedynków nie brakowało emocji, ale ostatecznie nasz zespół nie miał sobie równych i zdobył I MIEJSCE !
Gratulacje dla całej dzielnej drużyny! Byle tak dalej!
Przed nami w niedalekiej przyszłości Mistrzostwa Polski!

Czytaj więcej!

Nasi uczniowie na Noworocznym Spotkaniu Opłatkowym TMMB

9.01.2019 delegacja uczniów z kółka historycznego z naszej szkoły uczestniczyła w Noworocznym Spotkaniu Opłatkowym 2019 TMMB w bydgoskim ratuszu.Młodzież miała okazję rozmawiać z prezydentem Panem Rafałem Bruskim,który nie unikał odpowiedzi nawet na trudne pytania.Tradycyjnie odśpiewano kolędy i złożono życzenia pomyślności na Nowy Rok.

Czytaj więcej!