Bo "życie to teatr"...

Opublikowano: 2023-04-02 18:38, Numer artykułu: 66641
27 marca uczniowie naszej szkoły obchodzili Międzynarodowy Dzień Teatru w iście gwiazdorskim stylu. Korytarzami paradnie przechadzali się bohaterowie ukochanych książek, gdzieniegdzie odgrywane były scenki z udziałem tychże, do których dołączali i "cywile" - bez kostiumów, za to z aktorskim zacięciem. Roiło się od Harry h Potterów, Królewien Śnieżek, Ań z Zielonego Wzgórza, Pinokiów, Hermiona, Kaczorów Donaldów... Na przerwach najbardziej tłumnie oblegane było miejsce z kurtyną przygotowane przez SU przy pokoju nauczycielskim. Każdy chciał rozwiązać przygotowaną przez samorządowców krzyżówkę teatralną, wygrać słodki upominek i zrobić sobie zdjęcie na mini scenie. W tym dniu, kto chciał, mógł się na moment przenieść do świata literatury i wcielić się w wybranego bohatera. Niektórzy jednak z ulgą zdejmowali maski i wracali do dobrze znanej im rzeczywistości szkolnej.