Drużynowe Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Opublikowano: 2023-11-26 17:52, Numer artykułu: 75499
W dniach 03.11 i 06.11.2023 r. w hali sportowej na stadionie Gwiazda odbyły się Drużynowe Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w ramach XXXI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę na Igrzyskach Dzieci reprezentowała tylko drużyna chłopców w składzie: Oskar Papke kl. V A i Hubert Karwacki kl. VI A, chłopcy zajęli VII miejsce. Natomiast w rozgrywkach Młodzieży Szkolnej wystawione zostały dwie drużyny. Zespół damski w składzie: Oliwia Kapelska kl. VII B i Marcelina Kowalska kl. VII A oraz męski: Mateusz Hołda kl. VII E i Bartosz Górka kl. VII A. Zawodnicy w bardzo zaciętych meczach pokazali swoje wysokie umiejętności i zarówno dziewczęta jak i chłopcy stanęli na podium zajmując II miejsce w Bydgoszczy. Grupą tenisistów od wielu lat w naszej szkole opiekuje się Pani Monika Dereń-Kowalska. GRATULACJE DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW!