Dziękujemy za dotychczasową pomoc Ukraińcom!

Opublikowano: 2022-03-09 13:16, Numer artykułu: 50761

Z całego serca dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie w niesienie pomocy Ukrainie. Dzięki zaangażowaniu społeczności naszej szkoły zgromadziliśmy sporą ilość potrzebnych rzeczy. Dało nam to możliwość dostarczenia pierwszego, dużego transportu do obwodu czerkaskiego. Na bieżąco pomagamy również rodzinom przyjeżdżającym do Bydgoszczy.

Na chwilę obecną najbardziej potrzebne są:
- nowa bielizna i skarpety zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla kobiet oraz mężczyzn!!!!
- artykuły apteczne
- baterie AA, AAA, R13
- żywność z długim terminem ważności (puszki, słoiki, ryże, makarony, żywność typu instant)
- żywność dla dzieci (kaszki, mleko modyfikowane, obiadki, deserki w słoiczkach itp.
- kosmetyki dla dzieci i dorosłych
- środki piorące ( płyny, proszki do prania, płyny do płukania)

Na chwilę obecną mamy zapas odzieży, pieluszek i mokrych chusteczek ????

NIE USTAWAJMY W POMOCY, NAJPEWNIEJ BĘDZIE ONA POTRZEBNA JESZCZE DŁUGO ????

Z góry dziękujemy!

Samorząd Uczniowski wraz z klasą 7h.

W razie pytań odnośnie zbiórki w naszej szkole proszę o wiadomość przez e-dziennik elektroniczny lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 604 437 475 Beata Klimkowska.