Festiwal Sztafet

Opublikowano: 2024-09-28 07:08, Numer artykułu: 86990

24 września na bydgoskim stadionie Zawiszy odbył się Festiwal Szafet. Zawodnicy rywalizowali w sztafetach 4x100m oraz sztafetach szwedzkich i olimpijskich. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużym zaangażowaniem i duchem walki. Nasi zawodnicy trzykrotnie zajmowali miejsce na podium.

III miejsce w biegu 4x100m zajęła sztafeta w składzie: Marta Kapsa, Iga Obrębska, Aleksandra Iwaszko, Alina Sachko.

II miejsce w sztafecie szwedzkiej uzyskał zespół w składzie: Maciej Kosecki, Hubert Karwacki, Mikołaj Piętka i Aleksander Gudaniec.

Na III miejscu w sztafecie szwedzkiej uplasowały się również dziewczęta w składzie: Alina Sachko, Iga Obrębska, Zuzanna Wilchelmi oraz Marta Kapsa.

Wszystkim startującym dziękujemy. Gratulujemy sportowej postawy i udanych startów.