Kolejny zespół koszykarek z naszej szkoły w Półfinałach Mistrzostw Polski!

Opublikowano: 2023-04-17 08:19, Numer artykułu: 67325
W dniach 14-16.04.2023 r. w Krakowie rozegrano mecze w ramach Turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Młodziczek (do lat 13) w koszykówce. W turnieju udział wzięły uczennice naszej szkoły w barwach drużyny MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz. Po trzech dniach zmagań z bilansem 2 zwycięstw i 1 przegranej (jednym punktem) zespół prowadzony przez trenerów Rafała Bejtka i Radosława Janika wywalczył awans do kolejnego etapu rozgrywek - dziewczęta są już jednym z 16 najlepszych zespołów w Polsce! Nominację do najlepszej piątki turnieju otrzymała Zuzanna Tylkowska! Naszą szkołę reprezentowały: Alicja Iwaszko, Zofia Szyttenholm, Laura Okulicz, Kinga Walczak, Paulina Niemczyńska, Aleksandra Freyter, Victoria Bubacz, Oliwia Kapelska, Zuzanna Tylkowska (wszystkie 6B) oraz Karolina Fedder (5C). Gratulujemy!