Konkurs "Fryderyk Chopin - życie i twórczość" - nagrody rozdane!

17 października, a więc w dzień 174 rocznicy śmierci polskiego kompozytora i pianisty Fryderyka Chopina, chętni uczniowie wzięli udział w III-ciej edycji szkolnego konkursu wiedzy pt.: Fryderyk Chopin – życie i twórczość. Uczestnicy wykonując zadania konkursowe, wykazali się nie tylko wiedzą na temat życia Chopina, ale także wytężając słuch rozpoznawali jego najbardziej znane kompozycje. Do zmagań konkursowych przystąpiło 35 uczniów, wśród których miejsca na podium zajęli: Miejsce I: Amelia Dobiała kl. 7e Miejsce II (ex aequo): Julia Borowska kl. 7a i Jan Jóźwiak kl. 7a Miejsce III: Ewa Szulc kl. 7a Wyróżnienia: Igor Kutta kl. 7a, Alicja Kortas kl. 4a, Jan Kaja kl. 5d Wszystkim wygranym, wyróżnionym, a także uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania talentów!