Konkurs piosenki patriotycznej

6 listopada o godz. 16.00,  z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości odbył się w Pawilonie Konkurs Piosenki Patriotycznej. Była to druga edycja. Uczestnicy konkursu (chętne i odważne dzieci z klas I-III) zaprezentowali bardzo wysoki poziom wykonywanych utworów. Liczna widownia, którą stanowili bliscy śpiewających uczniów, a także dzieci ze świetlicy wraz z wychowawcą, przeżyli niezapomniane chwile. Dzieci śpiewały pięknie: a capella, bądź z wykorzystaniem podkładu muzycznego. Nasi uczniowie są nie tylko utalentowani muzycznie, ale także bardzo mądrzy. Sami doszli do wniosku, że nie jest najważniejsze zdobycie miejsca, ale to, że wzięły udział w wydarzeniu, jakim jest konkurs. Wszyscy uczestnicy poza dyplomami i nagrodami, otrzymali gromkie brawa!

Laureaci konkursu:
1 miejsce: Martyna Chłopek 3b i Michalina Koźlik 3b