Konkurs piosenki patriotycznej

6 listopada w pawilonie edukacji wczesnoszkolnej odbył się konkurs piosenki o tematyce patriotycznej. W konkursie wzięły udział chętne dzieci z klas I-III. Uczniowie wspaniale przygotowali się do śpiewu, a ich występy były wyjątkowe. Na widowni oprócz Rodziców, którzy dopingowali swoim pociechom, były także dzieci korzystające ze świetlicy w Pawilonie. Miło było słuchać tak pięknych głosów naszych najmłodszych uczniów. Klimat konkursu udowodnił, że dzieci bardzo kochają swoją Ojczyznę, a wybrane pieśni wyrażają szacunek wobec osób, które walczyły o wolność Polski. Wśród prezentowanych utworów były: "Wojenko, wojenko", "Przybyli ułani", "Piechota", "Flaga biało-czerwona".

Oto laureaci konkursu: 1 miejsce: Kalina Siuzdak, 1d 2 miejsce: Amelia Dobiała, 2b 3 miejsce: Dawid Szarkiewicz, 1b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy występu!

Image and video hosting by TinyPic