Konkurs recytatorski

W grudniu odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III "Święta tuż tuż". Uczestnicy poprzez wspaniale zaprezentowane wiersze wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło chwil wzruszeń oraz momentów wywołujących uśmiech na twarzy słuchaczy. Po ogłoszeniu przez jury werdyktu w pawilonie zawitał wyjątkowy gość – Święty Mikołaj – który obdarował wszystkie dzieci świątecznymi upominkami. Bardzo dziękujemy rodzicom uczestników za zaangażowanie w przygotowanie swoich pociech do konkursu.
Wśród laureatów znaleźli się następujący uczniowie (chociaż dla nas wszyscy, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie są zwycięzcami):
Klasy I: Katarzyna i Magdalena Wolskie kl. 1 e (I miejsce), Ada Urbańska kl. 1 d (II miejsce), Natalia Huk kl. 1 d (III miejsce),
Klasy II i III: Antonina Siudzińska kl. 3 c (I miejsce), Amelia Dobiała kl. 2 b (II miejsce), Maria Grynis kl. 3 a (III miejsce).