KONKURS!!!

Opublikowano: 2022-05-16 10:59, Numer artykułu: 53879

Samorząd UCZNIOWSKI klas I - VIII wraz z klasą 7h ogłasza konkurs pod hasłem „KILOGRAMY GROSZA”. Zadanie polega na zbieraniu monet od 1 grosza do 5 złotych. WYGRANĄ dla klas IV- VIII jest NOCOWANIE W SZKOLE dla całej KLASY. WYGRANĄ dla klas I-III jest WYJŚCIE CAŁEJ KLASY NA LODY. UWAGA!!! Decydująca jest WAGA zebranych monet. Każda klasa rywalizuje osobno. Uzbierana kwota zostanie przeznaczona na zakup żywności dla mieszkańców Czerkas, Zaporoża i Mariupola.

WYGRAJCIE WYJŚCIE NA LODY LUB NOCOWANIE W SZKOLE DLA CAŁEJ KLASY ! ! !

Akcja trwa od 16 do 31 maja.

Ogłoszenie wyników 1 Czerwca.

Nocowanie w szkole zwycięskiej klasy 3 czerwca.

Działajmy razem, jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza może być największą na świecie!!!

Życzymy dobrej zabawy, POWODZENIA!!!

* Ważenie odbędzie się w następujące dni: 20, 25, 31 maja. Zebrane monety prosimy   przynosić do dużej szkoły w wymienione dni do sali od plastyki.
* Dodatkowych informacji udzielają: p. Marta Murawska – Gierszewska, p. Beata Klimkowska lub p. Karolina Trepka