Koszykarki awansowały do półfinału Mistrzostw Województwa!

Opublikowano: 2023-05-12 13:00, Numer artykułu: 68425
W piątek (12.05.2023 r.) w naszej hali odbył się Turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Igrzyska Dzieci (rocznik 2010 i młodsze) w koszykówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły pewnie pokonała zespoły z Niewieścina oraz Kęsowa i awansowała do Turnieju półfinałowego, który odbędzie się także w naszej szkole w środę (17.05.2023 r.). Nasz zespół wystąpił w składzie: Victoria Bubacz, Zuzanna Tylkowska, Oliwia Kapelska, Zofia Szyttenholm, Alicja Iwaszko, Aleksandra Freyter, Kinga Walczak, Paulina Niemczyńska (wszystkie 6B), Karolina Fedder (5C), Aleksandra Skocz, Lena Jałoszyńska i Natalia Mistur (wszystkie 4B). Gratulujemy! Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów Amelii Nowaczyk i Lenie Waligórskiej (6B).