Koszykarki trzecie w województwie!

Opublikowano: 2023-05-22 19:53, Numer artykułu: 68887
W poniedziałek (22.05.2023 r.) w Szubinie odbyły się Turnieje półfinałowe oraz Turniej finałowy Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2010 i młodsze) w koszykówce dziewcząt. Podopieczne Rafała Bejtka w ramach półfinału pokonały SP 1 Brześć Kujawski (42:8). W pierwszym meczu Turnieju finałowego nasza reprezentacja trafiła na SP 5 Grudziądz (późniejszego triumfatora), z którym przegrała różnicą 5 punktów po bardzo zaciętym meczu. W spotkaniu o III miejsce i brązowe medale SP 63 ponownie pokonała SP 1 z Brześcia Kujawskiego. Skład naszego zespołu podczas tego turnieju: Victoria Bubacz, Alicja Iwaszko, Paulina Niemczyńska, Zofia Szyttenholm, Kinga Walczak, Laura Okulicz, Oliwia Kapelska, Aleksandra Freyter, Blanka Ślusarska (wszystkie 6B), Iga Sibilska (5B), Karolina Fedder (5C) oraz Izabela Gagacka (4B). Gratulujemy!