Laureaci konkursu kuratoryjnego organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

W czwartek 11 maja uczniowie naszej szkoły odebrali z rąk Kujawsko-Pomorskiego Wicekuratora Oświaty - pani Małgorzaty Oborskiej dyplom oraz statuetkę laureata konkursu przedmiotowego. W gronie najlepszych znalazł się Szymon Opaska uczeń klasy 7b, który został laureatem Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz Jan Jóźwiak, uczeń klasy 6a – laureat Konkursu Przedmiotowego z historii. Podczas uroczystej gali towarzyszyli im nauczyciele p. Magdalena Głowik i p. Katarzyna Jóźwiak. Serdecznie gratulujemy znalezienia się w gronie najlepszych w województwie! Rodzicom Laureatów gratulujemy wspaniałych, uzdolnionych dzieci i dziękujemy za trud mądrego wychowania, pomoc w rozpoznaniu zdolności oraz inspirowanie do zdobywania nowej wiedzy.