Laureatka konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego uhonorowana

Z dumą informujemy, że Emilia Jakubczyk, uczennica klasy 8g została laureatką Wojewódzkiego Konkursu z j. angielskiego organizowanego przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. Do jej rąk powędrowały dyplom i okolicznościowa statuetka. Znalezienie się w gronie najlepszych w województwie świadczy o wielkim zaangażowaniu i doskonałym przygotowaniu merytorycznym. Osiągnięcie zostanie wpisane Emilii na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz będzie ona zwolniona z części egzaminu ósmoklasisty (języka angielskiego). Uczennicę do konkursu przygotowywała p. Sylwia Klimek. Reprezentanci naszej szkoły - Emilia Jakubczyk i Szymon Opaska 6b - osiągnęli także tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Emilię do konkursu przygotowywała p.Magdalena Głowik, a Szymona p.Bernadeta Hernet. Gratulujemy!