Mamy medale w tenisie stołowym!

Opublikowano: 2021-06-08 20:50, Numer artykułu: 41261

W dniu 8.06.2021 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 odbyły się Indywidualne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym i Drużynowe Igrzyska Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Marcelina Kowalska (5A), Lena Kotłowska (7C), Mateusz Hołda (4E) i Wojciech Łukomski (6H) pod opieką Pani Moniki Dereń-Kowalskiej. Nasi chłopcy w zaciętej grze wywalczyli sobie tytuł wicemistrza Miasta Bydgoszczy w zawodach drużynowych, a dziewczęta zdobyły III miejsce w Mieście Bydgoszczy. Indywidualnie na podium stanęli: Mateusz Hołda (II miejsce), Wojciech Łukomski (III miejsce) i Marcelina Kowalska (III miejsce). Lena Kotłowska przegrywając dwa mecze zajęła V miejsce. Gratulacje dla całej drużyny!