Nasze koszykarki na 11. miejscu w Polsce!

Opublikowano: 2023-05-08 13:09, Numer artykułu: 68223
W dniach 5-7 maja w odległym Leżajsku zespół MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz rywalizował w Turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek (do lat 13). Zespół prowadzony przez Rafała Bejtka pokonał drużynę z Łomży i nieznacznie przegrał z drużyną z Wodzisławia Śląskiego oraz Wierzawic. Tym samym zespół zakończył rywalizację na 11. miejscu w Polsce. W drużynie wystąpiły uczennice naszej szkoły: Aleksandra Freyter, Zofia Szyttenholm, Kinga Walczak, Alicja Iwaszko, Laura Okulicz, Paulina Niemczyńska, Victoria Bubacz, Oliwia Kapelska, Zuzanna Tylkowska (wszystkie 6B) oraz Karolina Fedder (5C). MVP meczu nr 1 wybrano Zuzię Tylkowską, meczu nr 2 Kingę Walczak, a meczu nr 3 Oliwię Kapelską. Do pierwszej piątki turnieju nominowano Zuzannę Tylkowską. Gratulujemy!