Nasze koszykarki zagrają w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Opublikowano: 2024-03-18 07:17, Numer artykułu: 80205
W niedzielę (17.03.2024 r.) ostatnie mecze w ramach rozgrywek wojewódzkich rozegrały Młodziczki (do lat 13). Nasze uczennice reprezentowały w tych rozgrywkach dwa zespoły - pierwszy z kompletem zwycięstw wywalczył tytuł Mistrzyń Województwa Kujawsko-Pomorskiego, natomiast drugi obecnie plasuje się na czwartym miejscu. Tym samym drużyna MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz zapewniła sobie awans do rozgrywek centralnych - minimum Turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski. W zespole występowały: Laura Okulicz, Zofia Szyttenholm, Blanka Ślusarska, Alicja Iwaszko (wszystkie 7B) oraz Karolina Fedder (6C). W drugim zespole grały: Izabela Gagacka, Aleksandra Skocz (obie 5B), Ada Urbańska, Natalia Huk, Olga Kazubowska (wszystkie 6C), Natalia Pietrowska, Iga Sibilska i Blanka Zalewska (wszystkie 6B). Gratulujemy!