Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat jednej osoby - Kiermasz dla Marysi Musińskiej

Opublikowano: 2023-04-02 18:53, Numer artykułu: 66645

Głównym i zarazem jedynym celem naszej akcji była zbiórka pieniędzy na rehabilitację i leczenie Marysi Musińskiej, która od urodzenia każdego dnia musi walczyć o swoje życie i zdrowie. Z dumą patrzeliśmy na pracę wolontariuszy, którzy nie zwalniali tempa ani na minutę. W akcji chętnie brali udział zarówno uczniowie, nauczyciele jak i pracownicy szkoły. Udało się nam wygenerować kwotę w wysokości 2 420,01 zł. Całość została przelana na subkonto Marysi w Fundacji Zdążyć z pomocą. Kierujemy serdeczne podziękowania za wsparcie w postaci smakołyków i zabawek. Niech to "dobro", którym się dzieliliście wróci do was ze zdwojoną siłą a Marysi przyniesie dużo sił w walce z chorobą.

Skład Wolontariuszy organizujących kiermasz: Emilia Cieniecka 8h, Wiktoria Bykowska 8h, Eliza Brzostek 8h, Michalina Wilkowska 8h, Martyna Wesołowska 4e, Jakub Jabłoński 8h, Wojciech Łukomski 8h, Emil Modelski 8h, Nikodem Schmidt 8h, Borys Witkowski 8h, Sebastian Malendowicz 8h, Wiktor Borys 8h, Nikodem Kozłowski 8h, Michał Grabowski 8h, Paweł Czyszek 7h, Borys Słowiński 8h, Tomasz Wieczorek 8h, Filip Pawłowski 8g, Dawid Tomaszewski 7a, Nazar Nazarkivskyi 4d, Ryszard Pleszyński - Sise 4d.

Dziękujemy z całego serca.