Przedświąteczne warsztaty dekorowania pierników!

Choć święta Bożego Narodzenia już za nami, to uczniowie Chóru Szkolnego przygotowując się to tego wyjątkowego czasu, 15 grudnia wybrali się na warsztaty dekorowania pierników. Warsztaty rozpoczęły się od ćwiczeń w malowaniu wzorów słodkim lukrem na specjalnie przygotowanych szablonach, a następnie uczniowie przystąpili do dekorowanie swoich własnych pierników. Nie zabrakło kolorowych lukrów i posypek, które pięknie przyozdobiły przygotowane wcześniej pierniki. Gdy każdy z uczniów wykończył swoje dzieło, a pierniki powędrowały do wysuszenia, panie prowadzące warsztaty wprowadziły uczniów w świat korzennych przypraw, tajników wypiekania pierników oraz historii piernikarstwa. Serdecznie dziękujemy za wspaniały i kreatywny czas spędzony na warsztatach w Karmelowej Krainie w Bydgoszczy!