Reprezentacja dziewcząt zagra w rozgrywkach wojewódzkich tenisa stołowego!

Opublikowano: 2019-11-26 08:14, Numer artykułu: 18203 , Autor: R.Bejtka

Zakończyły się rozgrywki w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła reprezentowana była w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006). Po raz kolejny mistrzowski tytuł wywalczyła para Małgorzata Osińska - Karolina Hołda, które występowały w starszej kategorii wiekowej. Tym samym dziewczęta będą reprezentowały szkołę w rozgrywkach wojewódzkich. W tej samej kategorii wiekowej wystartowali Bartosz Szulc i Adrian Michalak, którzy uplasowali się w drugiej dziesiątce stawki. Wśród młodszych 7. miejsce zajęła para Nina Obrębska - Lena Kotłowska, a 5. miejsce wywalczyli chłopcy w składzie Franciszek Bakalarz - Mateusz Hołda. Gratulujemy!