Rozśpiewani wracamy z nagrodami!

Miło nam poinformować, że rozśpiewana reprezentacja naszej szkoły zajęła wszystkie miejsca podium wraz z wyróżnieniem w II edycji Miejskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej pt.: „Śpiewamy Piosenki Pana Kleksa”, który odbył się 7 czerwca w Zespole Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy. Wśród najbardziej znanych utworów nie zabrakło: „Kaczki Dziwaczki”, „Na Wyspach Bergamutach” czy kompozycji z najnowszej wersji filmowej „Witajcie w naszej bajce”. Miejsce na podium zajęli: I miejsce: Nadia Wegner klasa 4c II miejsce: Jan Kaja klasa 5d III miejsce: Zosia Zyska klasa 4b Wyróżnienie otrzymała także Zuzia Wilchelmi z klasy 4b. Serdecznie gratulujemy młodym Artystom oraz życzymy radości i satysfakcji z rozwijania muzycznych talentów.