Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Opublikowano: 2021-06-26 14:52, Numer artykułu: 42003

Minął czwarty tydzień rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rowerzyści reprezentujący naszą szkołę przejechali w dniach 1-24 czerwca łącznie 10 194,09 km (26. miejsce w Bydgoszczy). Indywidualnie największą liczbę kilometrów pokonał pan Wojciech H. reprezentujący klasę 1a – 1 044,31 km. Wśród uczniów na zakończenie klasyfikacji indywidualnej na I miejscu uplasowała się Małgorzata Osińska z kl. 8D – 506,10 km, drugie miejsce zajęła Nina Cieślak z kl. 7E – 391,28 km, a trzecie - Bartosz Kotłowski z kl. 7A – 363,97 km. Najlepsi uczniowie z klas biorących udział w rywalizacji zostali uhonorowani nagrodami indywidualnymi.

Wśród klas najlepszą na obecną chwilę jest kl. 1A. Na drugim miejscu plasuje się kl. 6G, a na trzecim – 7A. Konkurs na najaktywniejszą klasę trwa do 30 czerwca. Zwycięskie klasy (spośród klas I-III, IV-V i VI-VII) we wrześniu otrzymają nagrodę – wyjście do kina.

Wszystkim osobom uczestniczącym w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski (zarówno uczniom, jak i ich rodzicom) serdecznie dziękujemy za udział w zabawie, reprezentowanie SP 63 oraz miasta Bydgoszcz oraz gratulujemy przejechanych kilometrów.