SP63 Bydgoszcz na podium klasyfikacji medalowej Mistrzostw Szkół Sportowych!

Opublikowano: 2024-03-18 07:07, Numer artykułu: 80204

W dniach 16-17 marca 2024 roku w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu. W zawodach wzięło udział 20 szkół sportowych z całej Polski, a rywalizacja była niezwykle zacięta. Mimo silnej konkurencji, drużyna SP63 Bydgoszcz w kategorii 13 i młodsi spisała się znakomicie, zajmując 3. miejsce w klasyfikacji medalowej! Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 9 medali, w tym 3 złote, 3 srebrne i 3 brązowe. Najlepszą zawodniczką zawodów została Zuzanna Janecka, która zdobyła indywidualnie 3 złote i 1 srebrny medal! Zuzanna po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najbardziej utalentowanych pływaczek młodego pokolenia w Polsce. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników SP63 za wspaniałą postawę i wywalczone medale! Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów! Szczególne podziękowania dla trenerów Marcina Targowskiego i Macieja Dobrzyńskiego za zaangażowanie i ciężką pracę.