Śpiewać każdy może...

Opublikowano: 2023-06-20 16:52

W dniu 13.06.2023 r. w pawilonie edukacji wczesnoszkolnej odbyła się kolejna już edycja konkursu muzycznego „Śpiewać każdy może”. Repertuar był zróżnicowany, można było usłyszeć polskie utwory  m.in. popularnej wokalistki Sanah, ale też znane od wielu lat piosenki takie jak „O mnie się nie martw”, „Kaczka dziwaczka” czy „Górą ty, górą ja” zespołu Golec uOrkiestra. Uczestnicy świetnie sobie poradzili z towarzyszącą występom tremą, natomiast liczna publiczność wspierała młodych artystów w rytm muzyki. Na podium znaleźli się:

- na I miejscu: Agata Krzyżanowska z kl. I b, Agata Bielec z kl. II a, Alicja Kortas z kl. III a;

- na II miejscu: Stanisław Darłak z kl. I c, Oliwia Lasota z kl. II e, Wojciech Milczarek z kl. III e;

- na III miejscu: Lena Michalska z kl. I a, Helena Świtała z kl. II d, Lena Manikowska oraz Wiktoria Zwiefka z kl. III e.

Wyróżnienia otrzymali: Iga Gładykowska z kl. I b, Weronika Rybacka z kl. I e, Martyna Gill z  kl. II a, Amelia Strzyżewska – Dontsch z kl. II b, Anna Zadorozhna i Adel Baliuk z kl. II c, Zofia Zyska i Milena Kowalska z kl. III a oraz Aleksandra Iwaszko z kl. III b.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.
Serdecznie gratulujemy!!!