"Śpiewać każdy może"

Opublikowano: 2024-06-04 21:23

W dniu 28.05.2024 r. odbyła się kolejna edycja konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" dla uczniów klas I-III. Jak zawsze uczestnicy zapewnili nam wiele wspaniałych wrażeń - zaskoczyli nas ciekawymi strojami, zróżnicowanym repertuarem oraz oryginalnymi interpretacjami wybranych utworów. Oto lista laureatów:

- I miejsce: Maja W. kl. 1 e, Stanisław D. kl. 2 c, Nadia B. kl. 3 d, Oliwia L. kl. 3 e;

- II miejsce: Łucja W. kl. 1 a, Iga G. i Agata K. kl. 2 b, Emilia G. kl. 2 b, Anna Z. kl. 3 c;

- III miejsce: Antoni Ś. kl. 1 b, Alicja M. kl. 1 d, Elena B. kl. 2 c, Zofia W. kl. 2 c, Oliwier W. kl. 3 c.

Wyróżnienia otrzymali: Vanessa S. kl. 1 c, Madeline I. kl. 2 a, Marta D. kl. 2 e, Natan Sz. kl. 2 e, Piotr P.-S. kl. 3 d.

Gratulacje!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim utalentowanym dzieciom za udział w konkursie!