Sukcesy uczniów w Wojewódzkim Konkursie o Koperniku!

Dobiegła końca kilkumiesięczna rywalizacja uczniów szkół podstawowych w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym o Wielkich Polakach pt. Mikołaj Kopernik i jego czasy. Z naszej szkoły do etapu wojewódzkiego dotarło dwoje uczniów: Weronika Wenderlich i Jan Jóźwiak, który dzięki zajęciu 3 miejsca w etapie rejonowym, uczestniczył w uroczystej Gali podsumowującej ten etap konkursu. 22 marca Weronika i Jan uczestniczyli w wielkim finale, który odbył się w sali reprezentacyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Do Torunia przyjechało 45 uczniów z naszego województwa, by zmierzyć się z ostatnim testem tej edycji konkursu. Miło nam poinformować, że Weronika Wenderlich uczennica klasy VII b została laureatką konkursu, a Jan Jóźwiak z VI a uzyskał tytuł finalisty. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!