Warsztaty „maTECHmatyczny rajd przez trzy wymiary geometrii” - "Bohater odcinka"

27 września w ramach projektu matematycznego „maTECHmatyczny rajd przez trzy wymiary geometrii”, który otrzymał dofinansowanie w VIII edycji programu grantowego „mPotęga” organizowanego przez Fundację mBanku, odbyły się pierwsze warsztaty dla uczniów pt. "Bohater odcinka". Tematem przewodnim były odcinki, z których przy użyciu wyobraźni uczestników warsztatów, tworzone były zdecydowanie bardziej skomplikowane struktury. Stawiane przed uczniami zadania w mgnieniu oka znajdowały rozwiązania. Duża w tym zasługa elektronicznego towarzysza - MIND'a, który odpowiednio zaprogramowany wybierał tylko właściwe ścieżki do wiedzy.