Wiadomości z biblioteki!

Opublikowano: 2020-12-17 09:01, Numer artykułu: 34689

W I semestrze roku szkolnego 2020/2021, mimo pandemii, udało nam się zorganizować kilka konkursów dla uczniów klas I-VIII oraz dwa projekty.

I  Nie zaginaj moich rogów”- konkurs na zakładkę do książki.

II  „Biblioteka zawsze po drodze”- konkurs na plakat.

III  „Barwy jesieni”- konkurs fotograficzny.

IV  Światowy Dzień Pluszowego Misia, w ramach którego przeprowadzono  trzy  różne konkursy :

1. autoportret (selfie) z misiem
  2. zdjęcie portretowe ulubionego misia
  3. „Mój miś”- praca plastyczna.

V   Udział w ogólnopolskim projekcie ogłoszonym przez Empik – „1000 powodów, by czytać”. Należało przygotować plakat i napisać tekst, w którym podano powody, dla których warto czytać książki.

Naszą szkołę reprezentowała grupa chłopców z klasy 6e. Na ich pracę oddano 218 głosów.

VI  Zorganizowanie konkursów międzyszkolnych w ramach projektu profilaktycznego „Przemoc – nasza niemoc”:

- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat „Przemoc to nasza niemoc, czyli STOP nienawiści

- Międzyszkolny Konkurs Literacki „Największą mądrością jest umieć jednoczyć, nie rozbijać- list do …

Wyniki wszystkich konkursów- nazwiska  zwycięzców, zdjęcia prac zostały umieszczone na blogu biblioteki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Nagrody zostaną wręczone po feriach.