Wracamy z nagrodami! Konkurs piosenki "Śpiewamy Piosenki Pana Kleksa".

Z radością informujemy, że 26 kwietnia uczniowie klas czwartych i piątych reprezentowali naszą szkołę w miejskim konkursie piosenki dziecięcej pt.: Śpiewamy Piosenki Pana Kleksa, organizowanym przez Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Bydgoszczy. Nasi uczniowie wystąpili przepięknie, wykonując m.in. znane wszystkim dzieciom piosenki takie jak: Kaczka Dziwaczka, Meluzyna czy Na straganie. Nie obyło się bez nagród! Uczeń klasy 4d - Filip Woś, wyśpiewał w swojej kategorii II miejsce, a ponadto otrzymał nagrodę specjalną przyznaną przez radę osiedla. Wśród nagrodzonych znalazła się także uczennica klasy 4e Dominika Florkiewicz, która wyśpiewała wyróżnienie. Naszą szkołę reprezentowali także: Lena Jałoszyńska z klasy 4b, Ada Urbańska z klasy 5c oraz Karol Erbetowski z klasy 5d. Wszystkim reprezentantom oraz nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów i radości z rozwijania muzycznej pasji!