Zachęcamy do udziału w "Klasie Czarodziejów"!

Opublikowano: 2022-04-02 18:57, Numer artykułu: 51956

W związku z naszą ogromną solidarnością i zaangażowaniem w pomoc Ukrainie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Klasy Czarodziejów".

Wystarczy, aby uczeń podzielił się jedną, swoją zabawką. 100% zysków z Wielkiego Kiermaszu pozwoli sfinansować półkolonie i kolonie dla dzieci uchodźców z Ukrainy w nadchodzącym sezonie wakacyjnym. Na przełomie kwietnia i maja wolontariusze osobiście odbiorą zabawki zgromadzone przez poszczególne placówki szkolne.

Podpisane zabawki (imię, nazwisko, klasa) można przynosić do sali 102 (duża szkoła) lub do wychowawców (mała szkoła) do dnia 20 kwietnia.

Wychowawca każdej klasy, która weźmie udział w akcji otrzyma wyjątkowy pakiet lekcji w "Klasie Czarodziejów". Ponadto w dniu finału zostaną rozlosowane nagrody: między innymi książki "Klasa Czarodziejów" oraz bilety dla klas do parków rozrywki i centrów nauki w Polsce.

Wspólnie możemy sprawić, że dzieci uchodźców z Ukrainy będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych półkoloniach. Mamy nadzieję, że każda klasa przyłączy się do tej akcji. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

Z góry dziękujemy, Samorząd Uczniowski i klasa 7h.

Źrodło fotografii: Internet