Zbiórka dla Mariumpola trwa

Opublikowano: 2022-04-15 17:15, Numer artykułu: 52712

Minął drugi dzień Świątecznej Zbiórki Żywności dla mieszkańców Mariumpola. Dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 63 (Martyna Utczinska, Eliza Jankowska, Wiktoria Zuzga) oraz Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy (Victoria Wawrowska, Michalina Klimkowska) udało się zgromadzić kilkaset kilogramów produktów spożywczych. Dziękujemy dziewczynom za entuzjazm, wytrwałość i cierpliwość. Wasza chęć pomocy jest nieoceniona!!! Przeważającą ilość zebranych towarów stanowiły: makarony, ryże, kasze, mąki, cukier, oleje i słodycze. Poza tym do koszy trafiły również konserwy mięsne, gotowe dania obiadowe, przetwory warzywne i owocowe, napoje oraz kawa i herbata. Zebrane podczas zbiórki produkty w przyszłym tygodniu ruszą do mieszkańców zniszczonego Mariumpola. Pragniemy serdecznie podziękować kierownictwu i obsłudze sklepu za przychylność oraz zaangażowanie w zorganizowanie Świątecznej Zbiórki.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom – mieszkańcom osiedla Kapuściska, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących wsparcia, okazując życzliwość i otwarte serce. Dziękujemy!