Zwycięstwo SP63 w Międzyszkolnej Lidze Szachowej!

W sobotę 13 czerwca 2020 miało miejsce uroczyste zakończenie  Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Pomimo mniejszej ilości turniejów w związku z sytuacją pandemiczną udało się spotkać w bezpiecznej, otwartej przestrzeni Starego Miasta i wręczyć nagrody oraz wyróżnienia. Podczas bieżącego roku szkolnego odbyło się łącznie 6 szachowych spotkań, w których za każdym razem drużynę stanowiły cztery osoby: 3 chłopców i jedna dziewczynka. Punkty najlepszych zawodników  były sumowane - co liczyło się do klasyfikacji  szkoły. W dwóch turniejach A: dla zawodników od IV kategorii szachowej i B - debiutantów, oraz zawodników z kategorią V- zagrało ośmiu uczniów naszej szkoły.  Oto oni: Kacper Kacprzak-8f, Karol Kacprzak-8f, Ada Urbańska-2d, Piotr Sandurski-2c, Patryk Wójtowicz-5e, Robin Luther- Davies-2a, Konrad Ligowski-1e i Natalia Huk-2d. Wszystkim wymienionym składamy ogromne  gratulacje, gdyż dzięki  ich grze nasza szkoła zajęła 1 MIEJSCE! zostawiając rywali daleko w tyle. Wśród rożnych klasyfikacji nie brakowało też sukcesów indywidualnych - największymi niezaprzeczalnie są: 1 MIEJSCE- Kacpra Kacprzak- zwycięzcy Ligi i 2 MIEJSCE- Karola Kacprzaka.

GRATULACJE!!!