Złote medale Izabeli Filipiuk i Martyny Gralak!

W minioną niedzielę (24.11.2019 r.) w Kole (woj. wielkopolskie) odbył się Ogólnopolski Turnieju Shinkyokushin Polish Fighter Cup. W zawodach wystartowały dwie uczennice naszej szkoły - Izabela Filipiuk (6E) oraz Martyna Gralak (8F). Obie zawodniczki wywalczyły złote medale! Iza w kumite w kategorii dziewcząt (11-12 lat), natomiast Martyna w kata i kumite w kategorii juniorek młodszych (13-14 lat). Gratulujemy!

Oliwia Trybuś srebrna w Dębicy! Teraz walczy o tytuł Sportowca Roku!

W dniach 23-25.11.2019 r. w Dębicy odbyły się Mistrzostwa Europy i Puchar Europy World Kyokushin Budokai w Kata i Kumite. Uczennica naszej szkoły, Oliwia Trybuś wywalczyła 2. miejsce w kumite do 40 kg w kategorii wiekowej 12-13 lat! W imprezie udział wzięło 625 zawodników z 21 państw. Polska wywalczyła w klasyfikacji generalnej 2. miejsce, a klub Oliwii - Inowrocławski Klub Karate zdobył dla naszego kraju 7 medali. Gratulujemy! Teraz Oliwia walczy o tytuł Sportowca Junior Roku w plebiscycie organizowanym przez Polska Press.

Reprezentacja dziewcząt zagra w rozgrywkach wojewódzkich tenisa stołowego!

Zakończyły się rozgrywki w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła reprezentowana była w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006). Po raz kolejny mistrzowski tytuł wywalczyła para Małgorzata Osińska - Karolina Hołda, które występowały w starszej kategorii wiekowej. Tym samym dziewczęta będą reprezentowały szkołę w rozgrywkach wojewódzkich. W tej samej kategorii wiekowej wystartowali Bartosz Szulc i Adrian Michalak, którzy uplasowali się w drugiej dziesiątce stawki. Wśród młodszych 7. miejsce zajęła para Nina Obrębska - Lena Kotłowska, a 5. miejsce wywalczyli chłopcy w składzie Franciszek Bakalarz - Mateusz Hołda. Gratulujemy!

"Proszę państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś..." Szczególnie dlatego, że 25. listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego włączyliśmy się w obchody Dnia Pluszowego Misia. Małe i duże maskotki zajmowały tego dnia szczególne miejsca w uczniowskich ławkach i z dumą kroczyły po szkolnych korytarzach. Dziękujemy za wspólną zabawę.

W zbiórce artykułów papierniczych dla dzieci z domów dziecka udało nam się zgromadzić w sumie ponad 300 darów!
Dziękujemy za włączenie się w to szlachetne dzieło!